• W bazie mamy już: 3806 stron

Akustyka Budowlana - dBaudytor

Akustyka Budowlana - dBaudytor Oferta usług firmy w branży Akustyka Budowlana jest dostosowana do potrzeb rynku. dBaudytor wykonuje audyty i projekty technologiczno-techniczne zgodnie z międzynarodowymi standardami usług dotyczących funkcjonowania środowiska zbudowanego. Jako niezależna firma doradcza wdraża niezwłocznie wszelką nową wiedzę związaną z obsługą klienta i wymaganiami zrównoważonego budownictwa.
Podstawową usługą jest Audyt właściwości akustycznych (Audyt Akustyczny) oferowany na każdym etapie cyklu życia nieruchomości i obiektów budowlanych, a jej cel i zakres jest zawsze dostosowywany do etapu. Audyty są usługami wspierającymi zarówno proces projektowania np. analiza wpływu środowiskowego, jak i proces realizacji inwestycji np. badania właściwości akustycznych przegród. Audytowane są również użytkowane budynki, przykładowo w celach certyfikacji, czy na potrzeby rewitalizacji.
Firma świadczy również usługi budowlanego doradztwa technicznego i techniczno-prawnego, ekspertyzy, analizy akustyczne, opinie techniczne i pomiary akustyczne oraz opracowuje programy inwestycyjne, wspiera klientów przy uzyskiwaniu odszkodowań za hałas i doradza w zakresie ochrony przed hałasem.

Szczegóły strony www.dbaudytor.pl:

Podlinkuj stronę www.dbaudytor.pl:

Akustyka Budowlana - dBaudytor