• W bazie mamy już: 3838 stron

Budowa nieruchomości biurowych

Budowa nieruchomości biurowych MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi zważając na indywidualne potrzeby Klienta i tworząc inwestycje o interesującej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają nieskomplikowaną aranżację i dopasowanie do szczególnych, często branżowych oczekiwań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowatorskie technologie i przestrzegane najwyższe normatywy dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B umiejscowione w ciekawych miejscach Krakowa proponując swoim Klientom kompletną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. profesjonalny zespół ludzi wykonując swoją pracę służy za każdym razem fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równocześnie partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o. o. z największym profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie proponującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Szczegóły strony www.mixgroup.pl:

Podlinkuj stronę www.mixgroup.pl:

Budowa nieruchomości biurowych