• W bazie mamy już: 2444 stron

EkoSan, ogrzewanie Lublin

EkoSan, ogrzewanie Lublin Biznes EkoSan Instal posiada bazę w mieście Lublin, ekipa majstrów proponuje całkowity zakres usług z gałęzi sanitarnej. Na własnym magazynie posiadamy rozmaite konieczne narzędzia do tego koparki do robót ziemnych.
świadczymy usługi projektowania i wykonawstwa przyłączy wodociągowych, wodnych, gazowych i kanalizacyjnych. Na terenach nieskanalizowanych montujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków. wszystkie prace wykonujemy z aktualnymi przepisami i zgodnie z projektem. rozmaite kolizje staranie budujemy a w przypadku przejścia pod drogami robimy przewierty lub przyciski. Nasze instalacje poddajemy próbie szczelności i odbiorom technicznym.
W szerokim zakresie pojęta branżą HVAC to tymczasem obszar naszych działań. Prowadzimy systemy rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji we różnego typu budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych. Posiadamy rekuperatory firmy Provent. W miejscowości Lublin jest już wiele instalacji zamontowanych przez naszą firmę.
Nasze biuro projektowe zatrudnia inżynierów sanitarnych posiadających wszelkie uprawnienia wykonawcze. Projekty sanitarne wykonujemy ze wszelkimi niezastąpionymi uzgodnieniami na dodatek wedle obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
Nasi hydraulicy montują instalacje sanitarne, centralne ogrzewanie, co, grzewcze wodne i kanalizacyjne. Prowadzimy projektowanie instalacji ogrzewania na każdy rodzaj medium. Jesteśmy w stanie zakończyć zbiorczo budowę z kręgu instalacji i sieci sanitarnych na budowlach domowych i użytkowych. Nasi monterzy to osoby z doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną.

Szczegóły strony ekosan-instal.pl:

Podlinkuj stronę ekosan-instal.pl:

EkoSan, ogrzewanie Lublin