• W bazie mamy już: 2731 stron

Kinderpark Poznań

Kinderpark Poznań Kinder Park w Poznaniu to sala figli założona z myślą o każdym dziecku. Najmłodsi odkryją tu wszyściutko o czym tylko marzą - niekończącą się rozrywkę i frajdę w gronie kompetentnych specjalistów. Naszym celem jest dziecięcy śmiech i bezpieczeństwo Najmłodszych, które znajdą tutaj pamiętne chwile. Interesująco zaprojektowane sale zabaw i malownicze salki urodzinowe przykują uwagę niejednego Dziecka i pozostaną na długo w ich sercu.
Salka zabaw Kinder Park w Poznaniu pragnie zaoferować Wam i Waszym pociechom ekscytujący czas spędzony wspólnie. Zorganizowaliśmy dla Was wyjątkowe sale urodzinowe, gdzie spełnią się życzenia Jubilatów i ich gości. Dodatkowo dajemy Wam szanse na zorganizowanie spersonalizowanej uroczystości urodzinowej na terenie naszego parku, dobierając plan atrakcji do prywatnych potrzeb rodziców i Malucha. Realizując przyjęcie urodzinowe Maluchów zadbamy o nietuzinkową oprawę sali i o czas wypełniony po brzegi figlami i warsztatami plastycznymi. W Wasze ręce oddajemy bogato udekorowaną instalację zabaw, pełną nietuzinkowych atrakcji. Odkryjecie w niej nieskończone labirynty, ciągnące się zjeżdżalnie, pełne kolorów baseny z piłeczkami i fantastyczne tory przeszkód.
Sala rozrywek Kinder Park to powierzchnia pełna rozrywki i dynamiki. Zabawiać mogą się tutaj zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Zatroszczymy się o to by spędzony u nas czas był sielankowy i pełen radosnych wspomnień. Poza tym nasza sala zabaw mieści się niedaleko dużej galerii handlowej. Kiedy my zajmiemy się Waszymi pociechami, Wy będziecie w stanie spokojnie oddać się zakupom. Zapraszamy do centrum dziecięcych snów.

Szczegóły strony kinderpark.pl:

Podlinkuj stronę kinderpark.pl:

Kinderpark Poznań