• W bazie mamy już: 2003 stron

Blog urodowy

Blog urodowy Na rynku branży produktów kosmetycznych można znaleźć wiele preparatów, których bazę stanowi rybi kolagen. Należą do nich między innymi tabletki na zmarszczki. Znajdujący się w nich kolagen wchłania się w jelicie i w związku z tym, że nie przechodzi procesów metabolicznych ani nie jest wydalany praktycznie cała jego zawartość zostaje przyswojona przez organizm.

Pozyskiwany z ryb kolagen w krótkim czasie uzupełnia naturalne braki i wręcz natychmiast poprawia stan skóry hamując proces starzenia. Proponowany przez fachowców w zakresie kosmetyki aktywny kolagen na skórę może również stanowić skład kremów oraz balsamów. Kolagen do twarzy w postaci kremu wzbogacony jest dodatkowo o inne czynne składniki, które w swoim towarzystwie bardzo dobrze wpływają na stan skóry wzmacniając jej sprężystość i znacznie zmniejszając już widoczne zarówno zmarszczki mimiczne jak i te będące rezultatem starzenia się. Przełomowe odkrycie pochodzących z Polski naukowców, którym udało się pozyskać najaktywniejszy kolagen z białka rybiego pozwolił na stworzenie preparatów kosmetycznych skutecznie hamujących proces związany ze starzeniem się skóry. Kuracja przy jego wykorzystaniu zapewnia bardzo zadowalające oraz bardzo szybkie efekty.

Aktywny kolagen może występować w różnych postaciach. Ogromnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszy się kolagen do picia. Płynna postać preparatu wchłaniana bezpośrednio przez organizm już w przewodzie pokarmowym natychmiast jest przyswajalna i w niespełna dwanaście godzin od spożycia uzupełnia braki w skórze. Płynny kolagen nie ma smaku i można go dodawać zarówno do wody czy soków jak również koktajli na bazie owoców. Dla zwiększenia eektywności kolagenu można go zażywać razem z innymi płynnymi preparatami o zwiększonej zawartości witaminy C.

Szczegóły strony www.ilonaadamska.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ilonaadamska.com.pl:

Blog urodowy