banner seokod.pl

UNGHA - Szatki i świece do chrztu

Dodano: 10 lat 9 miesięcy temu
Szatka do chrztu - element ceremonii Chrztu Świętego, w dużej mierze został zepchnięty na margines, często poprzez kiczowatą stylizację większości oferowanych szatek na rynku. Dla nas to jedno z najważniejszych elementów Chrztu, tuż obok Świecy na Chrzest.
Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić linię bawełnianych szatek do chrztu, charakteryzującą się prostą i delikatną stylizacją. Nasze szatki do chrztu wykonywane są na indywidualne zamówienie Klienta, dlatego każda szatka może być unikalna, dzięki możliwości wyhaftowania imion dziecka i daty chrztu.
Świeca z naszego sklepu będzie doskonale korespondować z prostym stylem szatki, przy czym i tutaj można oznaczyć ją imieniem dziecka i datą Chrztu Świętego. Dodatkowo świece oferujemy w zestawach z szatkami do chrztu, dzięki czemu cena takiego kompletu do chrztu okaże się niższa.
Czymże byłby Chrzest Święty bez Prezentów: w ofercie posiadamy coraz szerszy wybór srebrnych obrazków, które doskonale będą spełniały rolę pamiątki przez długie lata.
Naszą ofertę uzupełniają również ubranka niemowlęce i poszczególne elementy garderoby, wśród których znajdziesz stroje do chrztu. Ubranka są starannie wyselekcjonowane, ze szczególnym zwróceniem uwagi na jakość wykończenia, styl oraz bezpieczeństwo i wygodę malucha.

Podobne wpisy

Komentarze

UNGHA - Szatki i świece do chrztu
Adres strony:
Wyświetleń:
1259
Wizyt:
874
Kliknięć:
401
CTR:
45.88%