banner seokod.pl

Dom weselny lublin

Dodano: 12 lat 4 miesiące temu
Zajazd Sas znajduje się przy Lublinie w miejscowości Turka, oferujemy następujące usługi:

organizacja wesela Lublin
organizacja komunii Lublin
organizacja chrzcin Lublin
organizacja imprez okolicznościowych

Wypróbuj dom weselny Lublin.
Chrzciny, komunie i spotkania rodzinne
Wychodząc vis a vis Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą spotkań rodzinnych odbywających się przy okazji chrztów, komunii, jubileuszy i tak dalej. W naszych przytulnych salach przy wyśmienitych posiłkach poczują się Państwo jak u siebie w domu.
Bankiety i imprezy firmowe
Imprezy firmowe zorganizujemy zarówno w naszym lokalu jak również we wskazanym przez Państwa miejscu. Firmy i instytucje, które raz skorzystały z naszej oferty były naszymi stałymi klientami.
Przyjęcia weselne
Mamy duże wiedzę praktyczną w organizacji przyjęć wesela Lublin. służymy pomocą doradczą w zakresie organizacji przyjęcia i wyboru menu. Do dyspozycji gości oferujemy dwie klimatyzowane sale - konsumpcyjną i taneczną. Oferujemy najwyższej jakości obsługę kelnerską. najmocniejszą naszą stroną są przygotowywane przez nas dania. Zorganizujemy dla Państwa wspaniałe przyjęcie weselne. Proponujemy wyrafinowane dania, swojską chatę, słodki stół, miłą atmosferę i wiele atrakcji.
Garmażeria
Nasz Zajazd oferuje wysokiej klasy wyroby garmażeryjne. Pierogi z różnego rodzaju farszem, a też flaki czy forszmak przygotowane według tradycyjnych receptur.


Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług Zajazdu Sas.

Podobne wpisy

Komentarze

Dom weselny lublin
Adres strony:
Wyświetleń:
1412
Wizyt:
1193
Kliknięć:
408
CTR:
34.2%