banner seokod.pl

Ocieplanie pianką Inowrocław

Dodano: 7 lat 9 miesięcy temu
Pianka PRO to nowoczesna metoda ocieplania domów. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze w bardzo prosty sposób pokrywa skomplikowane powierzchnie. Przeciwnie do innych produktów do ociepleń powłoka izolacyjna pianki PUR ma grubość jedynie 60mm i nie zajmuje dużej przestrzeni. Firma KDK Pro oferuje Państwu systemy ocieplenia otwartokomórkowego i zamkniętokomórkowego. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w małych i dużych inwestycjach, tworząc ocieplenia z użyciem innowacyjnej pianki PRO.

Pianka poliuretanowa może być używana zarówno przy ociepleniach ścian na zewnątrz, jak i ścian we wnętrzu obiektu. Najistotniejsze walory tego materiału to wysoka izolacja cieplna, struktura pozwalająca na aplikację w skomplikowane miejsca, zachowanie właściwości na długie lata i niski współczynnik wchłaniania wody. Użycie pianki pro w ociepleniu budynku zupełnie eliminuje się powstawanie tzw. mostów termicznych i minimalizuje się rozrost grzybów i pleśni. Pod tym względem materiał nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i perfekcyjnie zabezpiecza budynki mieszkalne, jak i użytkowe.

Izolacja natryskowa pianką PUR zapewnia oszczędność czasu, przestrzeni i wydatków. Jako przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem gwarantujemy fachowe wykonania i wysoką efektywność izolacyjną. Dostarczając ten produkt do powszechnego użytku wierzyliśmy, że może on zmodernizować technologię ociepleń w naszym kraju. Nasza wizja się potwierdziła, gdyż dzisiaj co raz więcej osób decyduje się na izolację pianką PRO. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia oferty naszej firmy i do konsultacji z naszymi pracownikami.

Podobne wpisy

Komentarze

Ocieplanie pianką Inowrocław
Adres strony:
Wyświetleń:
915
Wizyt:
640
Kliknięć:
5
CTR:
0.78%